O firmie

Ponad 20 lat doświadczenia

Sukces mebli firmy Jadik tkwi w detalach. Każde krzesło, stół czy sofa są pieczołowicie składane. Dbamy, aby każdy drewniany element był dokładnie wyszlifowany, a z siedziska i oparcia nie wystawała żadna nić. Ostateczny wygląd mebla w dużej mierze zależy od preferencji klienta, dlatego wspólnie z nim ustalamy nawet najmniejsze szczegóły zamówienia tak, aby stworzyć mebel spełniający jego oczekiwania.  

Dzięki profesjonalnemu podejściu do klientów biznesowych i indywidualnych nasze meble cieszą się ogromnym uznaniem i popularnością nie tylko w Polsce, ale i Europie Zachodniej, zwłaszcza w Holandii Francji i Belgii.

O firmie

Historia

Początek firmy „JADIK” sięga marca 1987 r., gdy rozpoczęła produkcję taboretów. Po niespełna 10 latach zakres działalności poszerzył się o produkcję krzeseł tapicerowanych, które do dziś stanowią główny produkt spółki.

W tym czasie firma nieustannie się rozwijała, inwestując w profesjonalny sprzęt, najlepsze jakościowo materiały i wyszkolonych pracowników. Powstał nowy budynek w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Nowej Soli, w którym znajduje się nowoczesny park maszynowy.

Rozrost firmy i starannie przemyślana strategia przyczyniły się do owocnej, wieloletniej współpracy z kontrahentami z Europy Zachodniej, gdzie meble Jadik są obecne w firmach, bankach, restauracjach, hotelach i wielu innych eleganckich miejscach przestrzeni publicznej.

O firmie

Zarząd i kapitał

Właściciel: Jerzy Chorostkowski
ul. Polna 13 67-100 Przyborów NIP 925-000-34-70

Z życia firmy

GALERIA

Z życia firmy

WIĘCEJ

Krzesła Drewniane Stoły Fotele - Jadik